STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2015

STRETNUTIE-LIDROV-2015-01-01

Vážení užívatelia štúdií CEEC Research,

radi by sme Vás pozvali na najväčšie stretnutie generálnych riaditeľov stavebných, projektových a developerských firiem s predstaviteľmi vlády SR - STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2015 (19.5., hotel Hilton DoubleTree, Bratislava).

Účasť v panele rečníkov za verejných investorov už potvrdili predseda vlády SR Robert Fico, minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Ján Počiatek, minister životného prostredia Peter Žiga, štátny tajomník ministerstva dopravy František Palko, štátny tajomník ministerstva poľnohospodárstva Jozef Spevár a ďalšie významné osobnosti. O príležitostiach pre stavebné firmy v regiónoch bude hovoriť župan Trnavského kraja Tibor Mikuš a predseda Zväzu miest a obcí Jozef Dvonč. Privátnych investorov a zadávateľov budú reprezentovať najväčší slovenskí developeri z oblasti priemyslových, kancelárskych aj rezidenčných nemovitostí.

Z publika bude s investormi aktuálny stav a výhľad nových zákaziek diskutovať ako už tradične viac než 400 riaditeľov stavebných a projektových spoločností.

Hlavnými témami budú:

  1. Pripravované zákazky pre stavebnú sezónu 2015 a výhľad pre rok 2016 – kde bude najviac práce v predvolebnom roku?
  2. Regionálne investície do novej výstavby a rekonštrukcií plánovaných pre obdobie 2015 - 2016
  3. Nové realizácie v oblasti ekologických a protipovodňových stavieb
  4. Výstavba a nové príležitosti v oblasti poľnohospodárskych stavieb
  5. Zákazky od privátnych investorov - investície a výstavba v oblasti kancelárskych, priemyslových a rezidenčných stavieb
  6. Stavebný zákon - aká bude jeho finálna podoba?

Účasť je pre riaditeľov stavebných a projektových spoločností ako vždy bezplatná. Vzhľadom na obmedzený počet miest a tradične veľký záujem o účasť je však nutná registrácia. Svoju účasť, prosím, potvrďte e-mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Nižšie pre Vás tiež prikladáme najnovšiu Kvartálnu analýzu slovenského stavebníctva Q1/2015, ktorá ukazuje na prvé oživenie sektora po predchádzajúcich šiestich rokoch poklesov. Príďte sa dozvedieť, čo slovenské stavebníctvo teraz čaká a stretnúť sa s lídrami sektora!

Tešíme sa na Vás,

Ing. Jiří Vacek, Ph.D., MIM, Riaditeľ spoločnosti CEEC Research s.r.o., +421 949 213 170, +420 774 325 111, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dokumenty  NA STIAHNUTIE

Niektoré dokumenty sú určené len členom zväzu. Prosím prihláste sa prostredníctvom svojho firemného alebo osobného účtu.

Pokiaľ svoje užívateľské meno a heslo nepoznáte, kontaktujte administrátora webovej stránky.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie