Konferencia k národnému projektu: „Národná sústava povolaní – účinný nástroj integrácie všetkých účastníkov trhu práce“

 

logo sustava povolani

logo appril com

Republiková únia zamestnávateľov si Vás dovoľuje informovať o konaní záverečnej konferencie k národnému projektu Národná sústava povolaní v Slovenskej republike na tému „Národná sústava povolaní – účinný nástroj integrácie všetkých účastníkov trhu práce“. Konferencia je organizovaná pod záštitou ministra práce, sociálnych vecí a rodiny JUDr. Jána Richtera, v súčinnosti s ministrom školstva, vedy, výskumu a športu PhDr. Dušanom Čaplovičom, DrSc. a ministrom hospodárstva Ing. Tomášom Malatinským, MBA.

Záverečná konferencia sa uskutoční 21. júna 2012 (štvrtok) o 9.00 hod. v hoteli NH Gate One, Ambrušova 7, Bratislava. V prílohe Vám pre informáciu zasielame pozvánku a program záverečnej konferencie.

V prípade záujmu o účasť na konferencii, prosím kliknite na priložený link na elektronickú registráciu najneskôr do 18. júna 2012.

Link na registráciu: http://nsp.2day.sk/registracia.php?h=16846227 

Lucia Tumidajová
office manager
Republiková únia zamestnávateľov
Digital Park II Einsteinova 23 851 01 Bratislava
tel: +421 2 33014280-3 fax: +421 2 33014690
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. web: www.ruzsr.sk

Príloha: Pozvánka

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie