Seminár FIDIC - „ČERVENÁ KNIHA“

 

logo sustava povolani

logo appril com

Vážení kolegovia,

program vzdelávania organizácie SACE nadväzuje na úspešnú sériu seminárov Červená kniha usporiadaných v rokoch 2008 až 2011. Seminár FIDIC zmluvné podmienky vo výstavbe - „ČERVENÁ KNIHA“ sa uskutoční opäť túto jeseň v mesiacoch október/november. Semináre sa uskutočnia v Bratislave v dňoch: 5. októbra, 19. októbra, 9. novembra a 16. novembra 2012. (právo na zmenu dátumov vyhradené)

Bližšie informácie v prílohe a na pravidelne aktualizovanej stránke www.sace.sk. Predbežný záujem spolu so zoznamom účastníkov adresujte na mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 31.8.2012. V prípade, že ste semináre už absolvovali a máte pozitívnu skúsenosť, neváhajte ich odporučiť Vašim kolegom a známym a prepošlite im túto správu.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Bc. Michal Venglár tajomník SACE, tel.: 0917 212 923 mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie