Konferencia: „Vzdelaním a poradenstvom k lepšej uplatniteľnosti na trhu práce“

POZVANKA KONFERENCIA 5.- 6.11.2013

Národný ústav celoživotného vzdelávania Vás pozýva na úvodnú konferenciu s názvom „Vzdelaním a poradenstvom k lepšej uplatniteľnosti na trhu práce“ „Prezentácia programu PIAAC“ k národnému projektu „Ďalšie vzdelávanie a poradenstvo pre dospelých ako nástroj lepšej uplatniteľnosti na trhu práce“, ktorá sa bude konať 5. – 6. novembra 2013 v Hoteli SOREA REGIA, Kráľovské údolie č. 6, 811 02 Bratislava

  • Konferenciu otvorí zástupca MŠVVaŠ SR
  • Príspevky prinesú PhDr. Emil Machyna prezident OZ KOVO, Wiliam Thorn zástupca OECD, Ing. Juraj Borgula viceprezident Zväzu strojárskeho priemyslu SR, Ing. Vladimír Synek riaditeľ Corporate Consulting Group, s.r.o., Ing. Jaroslav Holeček prezident Zväzu automobilového priemyslu SR, a ďalší
  • Veríme, že Národný ústav celoživotného vzdelávania Vám ponúkne nové cesty k spolupráci v oblasti poradenstva a ďalšieho vzdelávania pre dospelých.

REGISTRÁCIA

Vašu účasť na konferencii prosíme potvrďte do 31.10.2013 na tejto adrese: http://www.nuczv.sk/registracia/

UBYTOVANIE

Pre účastníkov konferencie bude zabezpečené ubytovanie v Hoteli SOREA REGIA. /Náklady na ubytovanie sú hradené, informácie o hoteli v prílohe/.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Tešíme sa na Vašu účasť !

Národný ústav celoživotného vzdelávania,
Tomášikova 4, 820 09 Bratislava 29,
Tel: 00421 2 692 02 208

S pozdravom

Mgr. Monika Ilavská
Odborný zamestnanec pre diseminačnú kampaň A1.3 Projektu – Ďalšie vzdelávanie a poradenstvo pre dospelých ako nástroj lepšej uplatniteľnosti na trhu práce.

Národný ústav celoživotného vzdelávania,
Tomášikova 4, 820 09 Bratislava
tel.: 02/69202235
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie