III. ročník odbornej konferencie SLOVAK REAL 21. – 22. októbra hotel Devín Bratislava

Slovenský realitný trh zažíva svoj zenit. Stavajú sa nové domy, byty, kancelárie, multifunkčné objekty, mnohokrát dokonca celé mestské časti. Otázkou zostáva, nakoľko je stav tohto realitného rozkvetu udržateľný a ako ku tomu prispieť.

Institute for International Research pre Vás pripravil III. ročník odbornej konferencie SLOVAK REAL 2008, ktorá sa uskutoční v dňoch 21.–22. októbra 2008 v bratislavskom hoteli Devín.

Ponúkne Vám komplexný obraz slovenského nehnuteľnostného trhu na príč regiónmi aj branžami, predstavíme Vám veľmi významné a zaujímavé developerské projekty, budete mať možnosť diskutovať o pripravovanom stavebnom zákone, ktorý je s rozpakmi a očakávaniami sledovaný stavebnými firmami.

Financovaniu nehnuteľností sa bude venovať  seminár dňa 20. októbra 2008.

Ak Vás zajíma oblasť partnerstva súkromného a verejného sektoru a čo môže priniesť Vášmu biznisu, môžete sa zúčastniť sa špeciálneho dňa „PPP na trhu s nehnuteľnosťami“ 23. októbra 2008.

Využite túto jedinečnú príležitosť a načerpajte informácie potrebné k Vašej práci od Vašich kolegov a odborníkov z praxe. Pre členov ZSPS je zľava 10% z účastníckeho poplatku a v prípade potreby ďalších informácií sa obráťte priamo na kontakty organizátorov konferencie.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie