Rokovacie materiály na 33. Valné zhromaždenie ZSPS

Z poverenia prezidenta ZSPS Ing. Pavla Kováčika, PhD., MBA Vám dávam k dispozícii rokovacie materiály (s prílohami) na 33. Valné zhromaždenie ZSPS, ktoré sa bude konať:

11. (streda) apríla 2018 o 14.00 hod.

Hotel SOREA REGIA

Kráľovské údolie 6, Bratislava

Pripomínam tiež, že nášmu valnému zhromaždeniu bude predchádzať – v ten istý deň a na tom istom mieste - odborná konferencia, ktorú organizujeme spolu so Slovenskou komorou stavebných inžinierov a Ministerstvom dopravy a výstavby Slovenskej republiky:

Fórum slovenského stavebníctva

od 9.00 do 14.00 hod. (vrátane obeda)

Veríme, že si nenecháte ujsť príležitosť osobne sa zúčastniť konferencie, ktorá je – pre členov zväzu bezplatne – venovaná zavádzaniu digitálnych technológii (BIM) a inováciám v stavebníctve a investičným trendom. Budete mať možnosť zoznámiť sa najnovšími trendmi a poznatkami v tejto, pre slovenské stavebníctvo závažnej a neopomenuteľnej oblasti.

Prihlásiť sa na odbornú konferenciu môžete aj prostredníctvom tohto online formulára

Rokovacie materiály sú určené iba členom ZSPS. Aby ste si ich mohli stiahnuť, musíte byť prihlásení prostredníctvom svojho osobného alebo firemného účtu člena ZSPS.


Ing. arch. Peter Kovačik riaditeľ sekretariátu ZSPS, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dokumenty  NA STIAHNUTIE

Niektoré dokumenty sú určené len členom zväzu. Prosím prihláste sa prostredníctvom svojho firemného alebo osobného účtu.

Pokiaľ svoje užívateľské meno a heslo nepoznáte, kontaktujte administrátora webovej stránky.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie