Vytlačiť

Touto cestou si Vás dovoľujeme pozvať na konferenciu medzinárodného projektu Inovatívny rozvoj podnikateľských zručností mladých ľudí (INDESK, http://business-skills.eu/) realizovaného v rámci Programu EÚ pre vzdelávanie, odbornú prípravu, mládež a šport Erasmus+, ktorá sa uskutoční dňa 27. augusta 2018 v čase od 12,30 hod. do 16,30 hod. v prednáškovej sále Univerzitnej knižnice v Bratislave, Ventúrska 11, 814 17 Bratislava – Staré mesto. Univerzitná knižnica v Bratislave je spoluorganizátorom a oficiálnym partnerom podujatia.

INDESK je projekt zameriavajúci sa na preskúmanie úspešných medzinárodných programov a prístupov v oblasti podpory a rozvoja podnikania mladých ľudí, navrhnutie vzdelávacieho programu a vytvorenie voľne dostupnej e-learningovej platformy využiteľnej v rámci podnikateľského vzdelávania a motivácie mladých ľudí k podnikaniu. V rámci konferencie budú predstavené výstupy projektu, vrátane vypracovaného tréningového programu a e-learningovej platformy. Súčasťou programu konferencie bude aj predstavenie príbehu úspešného mladého podnikateľa, ako aj diskusné fórum na tému rozvoja podnikavosti, resp. podpory podnikania mladých ľudí. Po ukončení konferencie si Vás dovoľujeme pozvať na čašu vína a občerstvenie formou finger food.

Zároveň si Vás dovoľujeme požiadať o potvrdenie Vášho záujmu o účasť registráciou v termíne najneskôr do 23.8.2018. Vašu účasť potvrďte, prosím, prostredníctvom registračného formulára, ktorý sa nachádza na nasledovnej adrese: http://www.business-skills.eu/sk/conference-sk-sk.html#register.

Viac informácií, vrátane podrobného programu konferencie, nájdete tu.

Účasť na konferencii je bezplatná, ale je potrebná registrácia.

V prípade otázok neváhajte kontaktovať Mgr. Jakuba Žabku: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., +421 2 333 222 82, +421 948 400 910. Tešíme sa na stretnutie!


Géza Mihály Generálny riaditeľ, TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.