Seminár FIDIC Červená kniha 2013

 

logo sustava povolani

logo appril com

 SACE - Slovenská asociácia konzultašných inžinierov si Vás dovoľuje upozorniť na blížiaci sa seminár Červená kniha FIDIC nadväzuje na úspešnú sériu seminárov usporiadaných v rokoch 2008 až 2012.

Seminár FIDIC zmluvné podmienky vo výstavbe - „ČERVENÁ KNIHA“ sa uskutočnia v Bratislave v dňoch (vždy v piatok): 11. októbra, 25. októbra, 8. novembra a 22. novembra 2013 (právo na zmenu dátumov vyhradené).

Bližšie informácie v prílohe a na pravidelne aktualizovanej stránke www.sace.sk.

Návratku spolu so zoznamom účastníkov a potvrdením o zaplatení adresujte na mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 4.10.2013. Zostáva už len 14 dní. Tešíme sa na Vašu účasť.

 

 

Bc. Michal Venglár

SACE - Slovenská asociácia konzultačných inžinierov

Trnavská cesta 25, 831 04 Bratislava

tel.: +421 917 212 923

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie