IV. Programovú konferenciu pre malé a stredné podniky (dotazník, program)

Slovenská asociácia malých podnikov pripravila veľmi zaujímavé a dôležité podujatie pod záštitou podpredsedu vlády SR a ministra financií SR Ing. Ivana Mikloša, IV. Programovú konferenciu pre malé a stredné podniky, na ktorú Vás srdečne pozýva.

Súčasne si Vás dovoľuje požiadať o zhodnotenie podnikateľského prostredia z pohľadu najmä malého a stredného podnikania. Vyhodnotenie by malo slúžiť ako spätná väzba - informácia účastníkov konferencie, Vás, ktorí zašlete vaše názory, predstaviteľom vlády SR a poslancom NR SR.

Prosíme, nájdite si čas a odovzdajte Vaše konkrétne skúsenosti a názory na jednotlivé body Charty. Zakrúžkujte odpoveď, ktorá najviac vystihuje Váš názor. Ak je to možné, prosíme o stručné a výstižné zhodnotenie (návrhy), ktoré by nemalo presahovať 5 riadkov k jednotlivému bodu, resp. názor na jednotlivé opatrenia. Dotazník je anonymný. Ak si želáte oznámiť výsledok prieskumu, na záver dotazníka pripojte kontaktný e-mail.

Bližšie informácie Vám poskytne:

Bc. Monika Glivjaková
asistent
Slovenská asociácia malých podnikov
Drieňová 37 821 02 Bratislava
tel: 02/ 43 33 09 30, 43422425,
fax:02/ 43 33 09 25
mob.: 0918 655 134, 0905 969 411
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Príloha:

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie