Pozvanie - STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2017, 23. októbra

Vážení užívatelia štúdií CEEC Research,

radi by sme Vás pozvali na jesenné STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2017/H2, ktoré sa koná 23. októbra, v Hoteli Radisson Blu Carlton v Bratislave. Stretnutie lídrov je najväčším stretnutím riaditeľov stavebných, developerských a projektových spoločností na Slovensku. Konferencie sa už tradične účastní viac ako 300 VIP zástupcov a riaditeľov stavebných, projektových a developerských spoločností.

Účasť na Stretnutí lídrov potvrdil minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja, Árpád Érsek, štátny tajomník ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Peter Ďurček ako aj riaditelia najväčších stavebných spoločností a ďalší najvýznamnejší predstavitelia slovenského stavebníctva.

Konferencia sa vo svojom prvom odbornom bloku bude venovať stratégii ministerstva dopravy pre výstavbu, pripravovaným zákazkám pre ďalšiu stavebnú sezónu a riešeniu problému s nedostatkom pracovných síl v stavebníctve. V druhom bloku se diskusia zameria na dlho očakávanú tému nového stavebného zákonu v SR a taktiež kľúčovú tému, ktorá bude výrazne ovplyvňovať vývoj stavebnictva - BIM. Celý program pre Vás prikladáme nižšie.

Účasť je pre riaditeľov stavebných, developerských a projektových spoločností ako vždy bezplatná. Vzhľadom na obmedzený počet miest a tradične veľký záujem o účasť je však nutná registrácia.

Svoju účasť, prosím, potvrďte obratom na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na Vás a na zaujímavú diskusiu, ktorá opäť pomôže posunúť sektor dopredu!


Ing. Jiří Vacek, Ph.D., MIM Ředitel společnosti CEEC Research s.r.o. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.www.ceec.eu

Mgr. Zuzana Lekešová, Riaditeľka pre slovenský trh CEEC Research s.r.o., Tel.: +421 910 894 417, Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,  www.CEEC.eu

Dokumenty  NA STIAHNUTIE

Niektoré dokumenty sú určené len členom zväzu. Prosím prihláste sa prostredníctvom svojho firemného alebo osobného účtu.

Pokiaľ svoje užívateľské meno a heslo nepoznáte, kontaktujte administrátora webovej stránky.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie