[PRESUNUTÉ NA INÝ TERMÍN] Zvládol by si byť bagristom?

img

 

V nadväznosti na preventívne a reštriktívne opatrenia  proti šíreniu koronavírusu 2019-nCoV v SR sa 41. medzinárodný veľtrh CONECO - RACIOENERGIA spolu s jeho sprievodnými podujatiami, vrátane bagrového trenažéru, PRESÚVA NA NÁHRADNÝ TERMÍN. O prípadnom novom termíne Vás budeme včas informovať.

Príď si to vyskúšať!                                                                   

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska v spolupráci so spoločnosťou STRABAG s.r.o. aj tento rok pre vás pripravil sprievodné akcie počas medzinárodného veľtrhu CONECO Racioenergia 2020. Súčasťou stánku Zväzu, v ktorom odborníci návštevníkom radi odprezentujú atraktívnosť a možnosti uplatnenia v stavebníctve, bude aj bagrový trenažér spoločnosti STRABAG.


nahaldy

Kabína a ovládací panel sú rovnaké ako v skutočnom stavebnom stroji a v kombinácii s hydraulickým pohyblivým sedadlom vám verne sprostredkujú prácu bagristu na stavbe.

 

Na úvod dostanete krátku inštruktáž a následne sa môžete pustiť či už do premiestňovania zeminy, hĺbenia výkopov alebo plnenia drviča. Vďaka rôznej náročnosti úloh sa s trenažérom zabaví ktokoľvek - od detí až po profesionálnych bagristov.

 

Trenažér nájdete v hale D a môžete si ho vyskúšať počas prvých troch dní veľtrhu CONECO Racioenergia 2020.

(autor fotiek STRABAG s.r.o.)

partneri 3d

 

Dokumenty  NA STIAHNUTIE

Niektoré dokumenty sú určené len členom zväzu. Prosím prihláste sa prostredníctvom svojho firemného alebo osobného účtu.

Pokiaľ svoje užívateľské meno a heslo nepoznáte, kontaktujte administrátora webovej stránky.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie