STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2014/H2 - 9.12. 2014 Bratislava

Vážení užívatelia štúdií CEEC Research,

Radi by sme Vás pozvali na najväčšiu diskusiu riaditeľov stavebných, projektových a developerských firiem s predstaviteľmi vlády o aktuálnom stave a ďalšom smerovaní slovenského stavebníctva – STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2014/H2 (predchádzajúceho ročníku sa zúčastnilo viac ako 500 vrcholných predstaviteľov firiem). Účasť v paneli potvrdili predseda vlády SR Robert Fico, minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Ján Počiatek, generálni riaditelia najväčších stavebných i projektových spoločností a ďalšie významné osobnosti (úplný zoznam panelistov viď priložená pozvánka).

Hlavnými témami budú:

  • Stavebná sezóna 2015 a výhľad na rok 2016 – aké stavebné zákazky sa pripravujú?
  • Problémy podnikateľského prostredia – platobná morálka, reštrukturalizácia a vymáhateľnosť práva.
  • Aktuálna situácia a výhľad nových projektových zákaziek v rokoch 2015-2016
  • Ceny projektových prác – kde je dno? Zavádzať honorárový poriadok, ano či nie?
  • Je stále prebytok kapacít alebo naopak už hrozí ich nedostatok?

Stretnutie lídrov slovenského stavebníctva 2014/H2 sa koná 9.12.2014 (utorok), v hoteli DoubleTree by Hilton Bratislava. Účasť je pre riaditeľov stavebných, projektových a developerských spoločností ako vždy bezplatná. Vzhľadom na obmedzený počet miest je však nutná registrácia.

Svoju účasť, prosím, potvrďte e-mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Príďte a zapojte sa do najväčšej diskusie o budúcnosti Vášho sektora! Tešíme sa na Vás!

Ing. Jiří Vacek, Ph.D., MIM Riaditeľ spoločnosti CEEC Research s.r.o. +421 949 213 170 +420 774 325 111 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. www.ceec.eu 

Dokumenty  NA STIAHNUTIE

Niektoré dokumenty sú určené len členom zväzu. Prosím prihláste sa prostredníctvom svojho firemného alebo osobného účtu.

Pokiaľ svoje užívateľské meno a heslo nepoznáte, kontaktujte administrátora webovej stránky.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie