STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2015/H2

stretnutie-lidrov-slovenskeho-stavebnictva-2015-h2

Vážení užívatelia štúdií CEEC Research,

radi by sme Vás pozvali na blížiace sa najväčšie stretnutie generálnych riaditeľov stavebných, projektových a developerských firiem s predstaviteľmi vlády SR - STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2015/H2 (8.12. hotel Radisson BLU Carlton Hotel, Bratislava).

Diskutovať so stovkami lídrov slovenského stavebníctva o jeho súčasnom stave a kľúčových investíciách v budúcom roku budú minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Ján Počiatek, vicepremiér pre veľké investície Ľubomír Vážny a ďalšie významné osobnosti. O príležitostiach pre stavebné firmy v regiónoch bude hovoriť župan Trnavského kraja Tibor Mikuš a Pavol Frešo, predseda Bratislavského samosprávneho kraja. Hlavné investície na diaľniciach, železniciach a cestách budú prezentovať riaditelia vybraných popredných investorských inštitúcií. Celý program pre Vás prikladáme nižšie.

Účasť je pre riaditeľov stavebných a projektových spoločností ako vždy bezplatná. Vzhľadom na obmedzený počet miest a tradične veľký záujem o účasť je však nutná registrácia.

Svoju účasť, prosím, potvrďte obratom na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na Vás a na zaujímavú diskusiu, ktorá opäť pomôže posunúť sektor dopredu!

S priateľským pozdravom

Ing. Jiří Vacek, Ph.D., MIM
Riaditeľ spoločnosti
CEEC Research s.r.o.
+421 949 213 170
+420 774 325 111
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dokumenty  NA STIAHNUTIE

Niektoré dokumenty sú určené len členom zväzu. Prosím prihláste sa prostredníctvom svojho firemného alebo osobného účtu.

Pokiaľ svoje užívateľské meno a heslo nepoznáte, kontaktujte administrátora webovej stránky.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie